Lamówki02

Występują takie przypadki w naszym życiu, że przedmioty, które posiadamy, tracą swój pierwotny wygląd. Nie ma przy tym reguły, czy są to drogie, czy tanie rzeczy. Każde z nich, z czasem niszczeją. Gospodynie domowe wiedzą, że obrusy, narzuty czy też inne materiałowe wyroby, ulegają uszkodzeniom spowodowanym praniem oraz ich codziennym użytkowaniem. Czy warto wtedy wyrzucić taką starą i lekko zużytą rzecz? Oczywiście, że nie. Wszystko da się naprawić. Do poprawienia stanu naddartego obrusu, idealnie nadają się właśnie lamówka. Lamówki to tasiemki lub paski materiału służące do obszywania na przykład brzegów ubrania lub wyrobów skórzanych. Dzięki ich wykorzystaniu ukryjemy niedoskonałości, spowodowane codziennym użytkowaniem naszych rzeczy.

W naszej ofercie posiadamy szeroki wybór typów oraz kolorów lamówek. Poniżej przedstawiamy rodzaje naszych produktów z uwzględnieniem materiału z którego są wykonane, a także ich przeznaczenia:

Zapraszamy do sprawdzenia podstron związanych z konkretnymi typami lamówek. Znajdują się w nich dokładne opisy produktów, a także zdjęcia każdego, dostępnego koloru. Nasza oferta jest bardzo szeroka, dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie. Klientom oferujemy również usługi związane z cięciem tkanin, o których można przeczytać w dziale „Usługi”. Osoby zainteresowane naszą ofertą zapraszamy do kontaktu. Można to zrobić mailowo, telefonicznie albo osobiście odwiedzić naszą firmę, która mieści się przy ulicy Borówkowej 10 w Łodzi.